Follow:

Bloggers do it better – outfit

outfit

De vriend van mijn nicht stuurde me een foto van deze trui toen zij aan het winkelen waren. Ze moesten gelijk aan mij denken toen ze hem zagen liggen. Ik vond de trui ook super leuk dus zodra hij in de webshop te krijgen was heb ik hem besteld. Vandaag dus een ootd met mijn nieuwe ‘Bloggers do it better’ trui! 

outfit

outfit

 Ik wou steeds al outfit foto’s maken maar geen van mijn fotografen waren beschikbaar óf het weer werkte niet mee. Gister dacht ik, who needs a photographer? Dus ik ging heel eigenwijs met de zelfontspanner aan de slag. Het duurde een stuk langer, de meeste foto’s zijn mislukt en het is niet echt makkelijk maar hee, een paar zijn gelukkig toch wél gelukt!

outfit

outfit

outfit

De trui komt van de Mango en kost €19,99. Hij zit super lekker! Ik was al heel lang naar zo’n soort rok op zoek maar ik vond nergens een die aan al mijn eisen voldeed. Toen ik met Svenja en Esther in Leeuwarden liep besloten we ook even bij de C&A te kijken en warempel, daar hing de perfecte rok! Voor €15 mocht ie mee. Hij heeft een elastieken band aan de bovenkant en de rok is van nep leer. Ik heb er heel stoer blote benen onder, maar het was nog best wel koud zeg pff!

Op de foto’s kun je het denk ik niet heel goed zien maar onder ‘Bloggers do it better’ staat: @ this is my favorite hashtag #. Overigens vind ik niet dat bloggers een of ander superieur ras zijn wat alles beter doet hoor. En nee, dat is ook niet mijn favoriete hashtag. Ik vind het gewoon een leuke trui.

Details

outfit

outfit

outfit

outfit

De Nike Roshe Runs kocht ik in Amerika. Het ombre effect vind ik nog steeds super! Het horloge heb ik een aantal jaar geleden van mijn ouders gekregen. Hij is van Fossil! Je kunt het uurwerk zien, hoe gaaf is dat?! Het horloge loopt op beweging dus de batterij is nooit leeg, maar ik moet wel altijd even checken of de tijd nog wel goed staat wanneer ik hem om doe. De lippenstift die ik draag is van Yves Saint Laurent, Rose Asarine, nummer 34 uit de Rouge Voluptè lijn.

Zou jij deze outfit ook dragen?

Liefs Sarah

Share
Previous Post Next Post

24 Comments

  • Reply Svenja

    Jaaaa ik vind het rokje je nog steeds zo leuk staan! Echt een goede keus dat je die hebt meegenomen. Je hebt hem ook super leuk gecombineerd met een geweldig toepasselijke trui! De foto’s zijn trouwens goed gelukt hoor met zelfontspanner!

    11 maart 2015 at 07:55
    • Reply Sarah

      Dankjewel! 😀 Ja ik ben super blij dat ik hem niet heb laten hangen, haha!

      11 maart 2015 at 11:02
  • Reply Denise

    Aaaaah I love your outfit! Die trui is onwijs leuk! <3

    11 maart 2015 at 09:10
    • Reply Sarah

      Thanks Denise! <3

      11 maart 2015 at 11:02
  • Reply beautifulday4makeup

    Wat een leuke trui zeg. Ik kan wel begrijpen dat je deze moest hebben

    11 maart 2015 at 10:11
    • Reply Sarah

      Dankjewel! 😀

      11 maart 2015 at 11:02
  • Reply Northflix

    Heel erg leuk, Sarah! Je trui is echt tof!

    11 maart 2015 at 11:56
    • Reply Sarah

      Dankjewel! 😀

      11 maart 2015 at 12:53
  • Reply Marleen

    Wat een leuke outfit! Je schoenen zijn echt heel gaaf.

    11 maart 2015 at 14:15
    • Reply Sarah

      Thanks! De schoenen vind ik inderdaad ook nog steeds super gaaf!

      11 maart 2015 at 22:47
  • Reply Esther

    Ohh Sarah het rokje is zoo leuk<3 Ik wil hem stiekem ook nog wel 😡 En idd who needs a photographer? Je foto's zijn onwijs goed gelukt<3

    11 maart 2015 at 15:27
    • Reply Sarah

      Thank youuuu! 😀 aah, leuk! Gauw naar de C&A haha!

      11 maart 2015 at 22:48
  • Reply Annelies

    Geweldige trui, die zou ik ook wel graag willen 😀 En wat een schattig rokje! Liefs

    11 maart 2015 at 19:43
    • Reply Sarah

      Dankje Annelies! 😀

      11 maart 2015 at 22:48
  • Reply Deisy

    Die trui is echt prachtig meis en die outfit rock je echt: met of zonder fotograaf haha 😉 You look very pretty! X

    11 maart 2015 at 20:19
    • Reply Sarah

      Aah lief, dankjewel Deisy!

      11 maart 2015 at 22:48
  • Reply Inge

    omg, deze outfit is echt geweldig! Dat rokje staat je ook echt super leuk! XO

    11 maart 2015 at 20:29
    • Reply Sarah

      Thanks Inge! 😀

      11 maart 2015 at 22:48
  • Reply Dina

    Die schoenen zijn tof zeg!

    11 maart 2015 at 23:46
    • Reply Sarah

      Dankjewel! 😀

      12 maart 2015 at 12:08
  • Reply Bertine

    Die trui is echt geweldig, die wil ik nu ook, hahah! super leuk gecombineerd ook met die rok, dat zou ik nooit doen (ik kies altijd simpel voor een jeans onder een trui), maar ik moet eerlijk zeggen dat het geweldig staat!

    13 maart 2015 at 18:53
    • Reply Sarah

      Aah, gauw naar Mango, zag dat ie nog te koop is! Dankjewel! 😀

      14 maart 2015 at 12:42
  • Reply Hana

    Where is your sweater from?

    19 maart 2015 at 16:48
    • Reply Sarah

      It’s from Mango!

      20 maart 2015 at 13:14

    Leave a Reply