Whoohooooo, Primark, taart, zon, nieuwe series, mijn weekend was leuk!
Yay, allemaal leuke nieuwe series op Netflix! Het nieuwe seizoen van Sons of Anarchy en de eerste van Narco’s hebben we net uit, en nu zijn we met het tweede seizoen van The Americans bezig. Allemaal hele leuke series!
Zaterdag ging ik met Tineke winkelen in Almere! We aten tussen het shoppen door dit lekkere taartje. Ik heb niet veel foto’s gemaakt want… ik was aan het vloggen. Jaja! Ik moet de vlog nog bewerken, dus of het wat wordt weet ik niet, maar het was in ieder geval leuk om eens te doen 😀
Ik kocht onder andere dit vlinder dasje voor Pienie. Kijk dan hoe cute hij er bij ging zitten! Pien has more swag than you ever will!
#nomakeupselfie Zondag was het heerlijk weer in Friesland! Ik ging naar de kerk en in de middag kregen we leuke visite, waarmee we de hele middag in de zon hebben gezeten. Fijn zulke na zomer dagen!
Shame on me, ik heb belachelijk weinig van mijn week vastgelegd afgelopen week. Maarja ik had dan ook écht niet veel spannends beleefd, vooral veel gewerkt. Volgende keer beter!
Hoe was jouw week en weekend?
Liefs Sarah
2 Comments
Een vlog! Yay!
16 september 2015 at 09:30Vond de shoplog van Tineke ook al zo leuk vanochtend! Ben érg benieuwd!
x
Yeey haha! Aah leuk Alie! 😀
17 september 2015 at 15:17