Woohoo, we gaan alweer richting april en afgelopen week was leuk! Ik vierde maar liefst 3 verjaardagen, ik ging alwéér interieur shoppen en ik at veel lekkers.
Mijn zusje weet altijd van die lekkere dingen te maken voor lunch! Dit was een mix van avocado, tomaat en geitenkaas. Hmm!
Nog meer lekkers! Lieve collega Raf had brownies en citroen cakejes gemaakt. Lekkerrr! Vooral die citroen cakejes, jam!
Donderdagavond gingen Marco en ik weer interieur shoppen bij een aantal winkels in Leeuwarden. We hebben uiteindelijk niets gekocht, maar dit stoeltje was precies voor mij gemaakt haha! Hij zat super lekker! Eindelijk eens iets waar mijn benen niet te kort voor waren.
Lieve Pienie met zijn knuffel Jakobus! Dit is echt zijn lievelingsknuffeltje op dit moment. Alleen hij knuffelt hem soms iets te veel waardoor hij nu bijna kapot is! 🙁
Zaterdag gingen Marco en ik weer op pad voor het huis! Op zoek naar laminaat deze keer. Pff er is zo veel keuze. M’n kleding, nagellak en tas matchten met elkaar. Daar word ik blij van haha!
In de avond gingen we naar de verjaardag van Rins, de vriendin van mijn broer! Ik had mijn haren gekruld via de snelle manier die ik laatst probeerde. Super handig! Op deze foto zie je er niet veel van maar het zat echt mooi!
Juul was vrijdag jarig maar we vierden haar verjaardag samen met die van mama op zondag. En een verjaardag op zondag met familie betekent Indo foooood! Mama had weer iets nieuws gemaakt. ZO lekker!
Mijn oom & vriendin hadden hun puppy mee genomen. Hij is ontzettend schattig en zo mooi! Pien vond het ook hartstikke interessant, een puppy op visite haha!
Hoe was jouw week?
Liefs Sarah
6 Comments
Wat een gezellige week! Mooie tas heb je 🙂
22 maart 2016 at 15:21Thanks Marijn! 😀
24 maart 2016 at 11:55Wanneer mijn kleding, nagellak en tas bij elkaar passen… daar word ik ook altijd zo blij van. Haha 🙂
24 maart 2016 at 15:37En aaaw, die puppy. Te schattig!
Haha, echt he! 😀 Jaaa, het is een schatje! 😀
24 maart 2016 at 17:09Wat een gezellige dairy!
27 maart 2016 at 11:05En wat een lieve pup! En, zijn jullie er al uit wat betreft het laminaat;p?
Thanks! 😀 Ja lief he. We zijn er bijna uit, nog niet helemaal haha!
28 maart 2016 at 09:40